CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Usługi marketingowe

i reklama w internecie

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Sklepy internetowe

Tworzymy funkcjonalne platformy e-commerce

Strony internetowe

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Pozycjonowanie

Wyższe pozycje w Google to większa szansa na sukces

Social Media

Prowadzenie social media - social media marketing

Projekty graficzne

Logo, wizytówki, ulotki, plakaty, bannery

Copywriting

Piszemy teksty na bloga firmowego, strony www

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa, kulinarna oraz wnętrz

Filmy reklamowe

Tworzymy filmy reklamowe dla firm

agencja reklamowa usługi

Wypełnij brief, aby wycenić swój projekt

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

Wykreuj własną markę dzięki współpracy z agencją reklamową

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a właściwie branży, która by nas przerosła. Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, zainwestowanie w marketing internetowy to zawsze odpowiedni krok w kierunku wzrostu popularności i co najważniejsze – sprzedaży. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorstwom zwiększyć jakość treści na ich stronach i samej struktury witryny. Bądź następny!

Brief – podstawa działań agencji marketingowej

Każda firma jest unikalna – nie różni się tylko wielkością, lokalizacją i branżą, ale także wartościami, którymi kierują się jej pracownicy i które chcą przekazać swoim odbiorcom. Ze specyfiką Twojego przedsiębiorstwa pierwszy raz stykamy się, czytając Twój brief dla agencji reklamowej. Intuicyjnie poprowadzi Cię przez wszystkie zagadnienia, które ułatwią naszą pracę, a Tobie dadzą oczekiwany rezultat.

Co znajduje się w briefie? Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o marce – jej otoczeniu, konkurencji, zakresie działań. Najważniejszą kwestią jest jednak grupa docelowa – musimy razem wypracować charakterystykę potencjalnego odbiorcy Twojego produktu lub usługi. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jakimi kanałami marketingowymi do niego dotrzeć i jakich komunikatów używać, by nie przeszedł obok nich obojętnie. Oprócz tego każda z usług naszej agencji marketingowej jest realizowana w konkretnym celu, który musi być realny, możliwy do spełnienia. Może być to zwiększenie ruchu na stronie internetowej, znalezienie się w organicznych wynikach wyszukiwania, poszerzenie grona obserwatorów na portalu społecznościowym, czy zaangażowanie czytelników w treści na firmowym blogu. Ustalamy ten cel wspólnie, żeby później móc zmierzyć, w jakim stopniu udało się go osiągnąć. Zależy nam na tym, żeby realizowana przez naszych specjalistów kampania reklamowa przyniosła Ci oczekiwanie korzyści.

Obraz i słowo – puzzle tej samej układanki

Jeśli przejrzałaś/-eś już naszą ofertę, wiesz, że prowadzimy marketing internetowy oparty zarówno na treści, jak i grafice, czy fotografii. Dbamy o to, żeby tworzone przez nas strony www, sklepy internetowe, prowadzone konta na Facebooku, czy Instagramie nie tylko były bogate w ciekawe dla odbiorcy treści, ale także wywoływały w nim przyjemne wrażenia estetyczne. Wierzymy w sprzedaż zarówno słowem, jak i obrazem, dlatego zapewnimy Ci opisy produktów i kategorii z odpowiednią liczbą słów kluczowym oraz wykonamy profesjonalne fotografie produktowe i sesje biznesowe.

Realizując każdą usługę z naszej oferty zawsze mamy na względzie Twojego odbiorcę. Wiemy, jak trafiać do obserwujących na portalach społecznościowych, a jak do nabywców w sklepie internetowym. Przykuwamy uwagę autorskimi grafikami, które zaprojektujemy także dla Twojej firmy, a spragnionym wiedzy dostarczamy artykuły tematyczne publikowane na firmowym blogu.