Pozycjonowanie w Mapach Google

Zwiększ

Zdobywaj szczyty! Pozycjonowanie w Mapach Google korzystnie wpłynie na pozycję firmy w wynikach wyszukiwania,
zwiększy ruch na stronie internetowej oraz sprawi, że pozyskasz nowych klientów.

Pozycjonowanie i optymalizacja wizytówki w Google Maps

Chcesz przyciągnąć klientów do Twojej firmy i zachęcić ich do dokonania zakupu? Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, dzięki któremu możesz tego dokonać jest pozycjonowanie w Mapach Google

Jest to działanie, na którym powinny skupić się przede wszystkim lokalne firmy. Dzięki pozycjonowaniu wizytówki Google, Twoja firma pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania. Spraw, aby Twoja firma była widoczna dla klientów!

Pozycjonowanie wizytówki Google - jakie korzyści?

Lepsza widoczność

Wyższe pozycje dzięki pozycjonowaniu wizytówki Google zapewnią Twojej firmie lepszą widoczność oraz skuteczniejsze dotarcie do potencjalnych klientów z oferowanymi produktami i usługami.

Zwiększenie ruchu

Zwiększ ruch na swojej stronie internetowej dzięki wyższej pozycji w Google Maps, zachęcaj do odwiedzin lokalu oraz kontaktu telefonicznego.

Przewaga konkurencyjna

Wyższa pozycja w Mapach Google i odpowiednio prowadzony marketing to również budowa przewagi konkurencyjnej nad lokalnymi rywalami.

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Wizytówka w Google Maps a jej pozycjonowanie

Założenie wizytówki w Google Maps nie jest wystarczającym działaniem. To zaledwie pierwszy krok do wykorzystania potencjału marketingowego płynącego z tej platformy. Mapy Google są szczególnie ważne dla firm lokalnych. Im wyżej firma znajduje się w wynikach wyszukiwania, tym większe prawdopodobieństwo, że klient skorzysta z jej oferty. Trzeba zaznaczyć, iż 3 wizytówki znajdujące się na górze listy generują największy ruch. W ramach pozycjonowania w Mapach Google realizujemy wiele zadań, wśród których wymienić można:

» Optymalizacja tytułu i opisu

Nazwa firmy w wizytówce powinna zawierać prawidłową nazwę oraz znaczące dla Twojego biznesu słowa kluczowe. Nie wolno jednak przesadzić z ich nadmiarem. Stworzymy taką nazwę, która zapewni wysokie pozycje i będzie przyjazna zarówno dla użytkowników jak i botów. Podobnie z opisem, który często jest pomijany przez wiele firm, co oczywiście jest dużym błędem w optymalizacji wizytówki. Po dogłębnym zapoznaniu się z profilem Twojej działalności stworzymy unikatowy opis, który godnie będzie reprezentować Twoją firmę i przyciągnie oko klientów.

» Publikacja wpisów

Informuj o nowościach, usługach, produktach i wydarzeniach w Twojej firmie. Przygotowujemy wpisy w aktualnościach i usługach, dbając o ich odpowiednią optymalizację i formę.

» Projekty graficzne

Wpisy Twojej firmy zostaną wzbogacone o grafiki, dzięki czemu będą jeszcze bardziej oryginalne i lepiej postrzegane przez klientów.

» Odpowiedzi na opinie

Nawiązujemy relację z klientami oraz budujemy ich lojalność poprzez odpowiadanie na opinie w Google Maps. Nasze odpowiedzi są unikalne oraz zachęcają klientów do ponownego skorzystania z produktów i usług Twojej firmy

Zapytaj o darmową wycenę