Prowadzenie Instagrama

Skutecznie budujemy

Prowadzimy profile na Instagramie. Zajmujemy się obsługą Instagrama dla firm oraz tworzeniem kampanii reklamowych.
Z nami Twoja firma zwiększy sprzedaż oraz zbuduje wizerunek w social media.

Prowadzenie konta na Instagramie

Instagram to platforma społecznościowa, w której duży nacisk kładzie się na aspekt wizualny. Dlatego tak ważne jest, aby Twój konto firmowe na Instagramie był spójny z identyfikacją firmy oraz estetyczny.

Jaki content powinieneś publikować na Insta? Postaw się na miejscu Twoich klientów oraz tego, co chcieliby zobaczyć. Odbiorców często angażują branżowe ciekawostki, kulisy pracy, konkursy czy niestandardowe posty.

Podobnie jak w przypadku Facebooka, prowadzenie Instagrama jest działaniem zmierzającym do budowy wizerunku, zwiększenia sprzedaży oraz budowy grupy obserwujących profil.

Profesjonalna obsługa Instagrama

Zadbaj o wyróżnienie się na tle działań konkurencji! Profesjonalna obsługa Instagrama sprawi, że Twoja firma zacznie być postrzegana w zupełnie inny sposób, a klienci polubią ją i chętnie będą wchodzić z nią w interakcje. Chcesz trafić ze swoimi usługami lub produktami do młodszych ludzi? Instagram jest do tego idealnym medium społecznościowym. Prowadzenie social media to działanie, które pozwoli każdej firmie – zarówno dużej jak i małej – na prowadzenie ciągłej komunikacji z klientami. Jej dodatkowym elementem są płatne kampanie reklamowe Facebook Ads, które pozwolą trafić z Twoimi postami do jeszcze większej grupy odbiorców.

Zalety prowadzenia Instagrama przez foxmedio

Atrakcyjne posty

Posty, które publikujemy posiadają atrakcyjne i angażujące opisy, odpowiednio dobrane hashtagi oraz profesjonalne grafiki. Powoduje to, że posty są dobrze odbierane przez Twoich potencjalnych klientów.

Zwiększenie zaangażowania

Dużą uwagę skupiamy na doborze odpowiednich hashtagów, dzięki którym posty trafiają do grupy docelowej oraz cieszą się popularnością. Budujemy zaangażowanie odbiorców.

Budowa wizerunku marki

Kreatywnie i profesjonalnie prowadzone konto na Instagramie jest narzędziem budowy wizerunki firmy w Internecie. Ludzie chętniej decydują się na produkty i usługi firm, które znają oraz obserwują.

Prowadzenie profilu na IG - cennik

Cena prowadzenia profilu firmowego na Instagramie jest uzależniona od zakresu współpracy oraz podejmowanych działań. Biorąc pod uwagę różne potrzeby naszych klientów, wycena jest przygotowywana indywidualnie. Nasz specjalista pomoże również w ustaleniu odpowiedniej ilości postów/relacji oraz ustaleniu skutecznej strategii komunikacji. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły współpracy.

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

obsługa instagram dla firm

FAQ

Cena za prowadzenie Instagrama - od czego zależy?

Cena zależna jest od zakresu prac realizowanych przy obsłudze profilu na Instagramie – między innymi ilości postów lub stories.

Ile postów w miesiącu publikować na Instagramie?

Ilość postów uzależniona jest od indywidualnych potrzeb, celów oraz budżetu. Komunikuj tyle. ile Twoja firma ma do przekazania swoim odbiorcom. Przeważnie jednak marki decydują się na publikację od 2 do 6 postów tygodniowo.

Czy tworzymy grafiki?

Tak, współpraca od najmniejszego pakietu zakłada również tworzenie grafik na potrzeby prowadzenia social media.

Z jakich narzędzi korzystamy?

W pracy używamy narzędzia analityczne oraz graficzne. Korzystamy głównie z narzędzi statystycznych Facebooka, Google Analytics, Sotrender oraz programu graficznego Adobe Photoshop.

Jak tworzymy harmonogram publikacji?

Harmonogram ustalamy wspólnie z klientem. Duży wpływ na niego ma strategia marketingowa oraz preferencje klienta.

Kampanie reklamowe - czy są w cenie pakietu?

Kampanie reklamowe nie są wliczone w cenę pakietu.

Czy wykonujemy sesje zdjęciowe na social media?

Istnieje także możliwość przeprowadzenia sesji fotograficznej na potrzeby social media. W przypadku zainteresowania sesją prosimy o kontakt.

Na czym polega moderacja fanpage?

Niezwykle ważnym działaniem w social media jest dbanie o kontakt z odbiorcami. W ramach obsługi mediów społecznościowych dbamy o budowanie relacji z fanami, zapewniamy obsługę klienta oraz odpowiadamy na wiadomości i komentarze w ustalonym wymiarze czasu.

Obsługa konta na Instagramie

Prowadzone przez nas konta na Instagramie wyróżniają się atrakcyjnością wizualną oraz kreatywnością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając tym samym wysoką jakość obsługi. Rozpoczynając współpracę słuchamy oczekiwań klienta oraz celów, które chce osiągnąć. Profesjonalnie prowadząc profil na Instagramie wykonujemy szereg czynności, do których należą między innymi:

 • Utworzenie i aktualizacja fanpage
  Współpracę rozpoczynamy od utworzenia konta na Instagramie oraz jego konfiguracji. Jeśli marka posiada już wcześniej założone konto zostanie ono odświeżone oraz prawidłowo skonfigurowane.
 • Projekty graficzne
  Spójność wizualna siatki zdjęć na Instagramie jest jednym z czynników wpływających na atrakcyjność profilu i jego odbiór przez klientów. Podejmując z nami współpracę zyskujesz profesjonalną obsługę graficzną, dzięki czemu Twój profil zyska nowy blask.
 • Publikacja postów na Instagramie
  Tworząc harmonogram publikacji zapewniamy cykliczność postów i stałą komunikację z odbiorcami. Zamieszczane przez nas posty wciągają odbiorców w interakcję z firmą oraz zwiększają ich zaangażowanie.
 • Moderacja social media i obsługa klienta
  Budujemy relację z klientami oraz prowadzimy obsługę klienta na IG. Moderujemy prowadzone przez nas profile na Instagramie. Zapewniamy kontakt z odbiorcami, odpowiadamy na komentarze oraz wiadomości.

Zapytaj o darmową wycenę