Prowadzenie i obsługa
social media

Zajmujemy się prowadzeniem profili w mediach społecznościowych oraz obsługą kampanii reklamowych. Dbamy o komunikację firm z odbiorcami, budujemy społeczność, zwiększamy sprzedaż.

Agencja Social Media

Social media są jak tlen dla Twojej firmy w świecie marketingu internetowego. Ona prostu ich potrzebuje. Tyczy się to także małych firm i organizacji. Co więcej prowadzone działania muszą być przemyślane i realizować cel Twojej firmy. Jako Agencja Social Media pomożemy Ci ogarnąć Facebooka oraz Instagrama.

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku to istotne działanie każdej firmy. 

Nasza agencja social media zajmuje się tworzeniem wizerunku w mediach społecznościowych, zwiększając widoczność Twojej firmy w internecie oraz zdobywając nowych klientów. 

Ogromny wpływ na decyzje zakupowe ma świadomość marki. Klienci czują potrzebę utożsamiania się z marką. Sprawimy, że pokochają oni Twoją firmę!

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie Instagrama

Instagram to bardzo ważne medium w strategii social media wielu firm. Profesjonalne prowadzenie profilu na Instagramie to czynność, dzięki której zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż. 

Na IG niezwykle ważny jest przekaz wizualny. Istotne, aby był on spójny z działaniami marki i potrafił zaciekawić odbiorców.

Prowadząc działania na Instagramie skutecznie pozyskujemy nowych obserwujących oraz budujemy wizerunek marki.

Prowadzenie Instagrama

Zapytaj o darmową wycenę

Jak działamy?

1.

Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania

2.

Tworzymy indywidualną strategię social media

3.

Rozpoczynamy realizację działań

4.

Tworzymy cykliczne raporty skuteczności

Social media marketing

Agencja Social Media FOXMEDIO realizuje działania w mediach społecznościowych w sposób kreatywny i zgodny z obraną strategią. Prowadzone przez nas profile w social media cechuje indywidualne podejście oraz wysoka jakość obsługi. Owocna współpraca wymaga poznania oczekiwań i celów klienta. Powyższe pakiety należy traktować poglądowo, ponieważ każde zlecenie jest inne i wiąże się z różnym zakresem prac, które dopasowujemy bezpośrednio do klienta. Profesjonalne prowadzenie social media wymaga realizacji wielu zadań. Niektóre z nich to:

Utworzenie i aktualizacja profili w social media

Współpracę rozpoczynamy od utworzenia bądź aktualizacji profili w mediach społecznościowych. Zadbamy również o poprawną konfigurację Twoich profili.

Projekty graficzne

Tworzymy grafiki, które przykuwają uwagę odbiorców oraz są zgodne z identyfikacją wizualną marki. Nasi graficy sprawią, że nikt nie przejedzie obojętnie obok Twojego posta.

Publikacja postów

Konsekwentnie budujemy wizerunek firmy i zwiększamy jej sprzedaż poprzez systematyczne zamieszczanie angażujących postów, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem oraz strategią klienta.

Moderacja i obsługa klienta

Dbamy o budowę zaufania Twoich klientów poprzez moderację w mediach społecznościowych i profesjonalną obsługę klienta.

Zaufali nam
Wybrane marki, dla których pracowaliśmy
+ 0
Stworzonych i opublikowanych postów
0
Prowadzonych profili
0
Zrealizowanych kampanii

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zapytaj o darmową wycenę realizacji. 

  • tel.: +48 883-394-893
  • tel.: +48 510-351-564
  • e-mail: studio@foxmedio.pl
prowadzenie social media • strony internetowe nowy targ • strony internetowe zakopane • tworzenie stron dla firm • reklama w internecie • media społecznościowe • facebook • instagram • marketing internetowy