Prowadzenie i obsługa social media

skutecznie

Zajmujemy się prowadzeniem profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniem kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie, LinkedIn.

Prowadzenie social media

Agencja social media

Social media są jak tlen dla Twojej firmy w świecie marketingu internetowego. Ona prostu ich potrzebuje. Tyczy się to także małych firm i organizacji. Co więcej prowadzone działania muszą być przemyślane i realizować cel Twojej firmy. Jako Agencja Social Media pomożemy Ci ogarnąć Facebooka oraz Instagrama.

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku to istotne działanie każdej firmy. Nasza agencja social media zajmuje się tworzeniem wizerunku w mediach społecznościowych, zwiększając widoczność Twojej firmy w internecie oraz zdobywając nowych klientów. Obsługa fanpage na Facebooku ma duży wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez klientów. Sprawimy, że pokochają oni Twoją firmę!

Prowadzenie fanpage na Facebooku
Prowadzenie Instagrama

Prowadzenie Instagrama

Instagram to bardzo ważne medium w strategii social media wielu firm. Profesjonalne prowadzenie profilu na Instagramie to czynność, dzięki której zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż. Na IG niezwykle ważny jest przekaz wizualny. Istotne, aby był on spójny z działaniami marki i potrafił zaciekawić odbiorców. Obsługując konto na Instagramie skutecznie pozyskujemy nowych obserwujących oraz budujemy wizerunek marki.

Dodatkowe możliwości

Reklama w social media

Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych - na Facebooku i Instagramie. Pozyskuj nowych klientów i rozwijaj firmę!

Szkolenia social media

Twoja firma potrzebuje szkolenia z zakresu social media? Przeprowadzimy szkolenie oparte o skuteczne działania na Facebooku i Instagramie

Strategia social media

Potrzebujesz skutecznej strategii social media? Określimy skuteczne metody działania, które zaagnażują Twoją grupę docelową

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Bądź social! Marketing w social media i jego korzyści

Czym wyróżnia się działalność na social media na tle innych form marketingu? Tym, że tego typu platformy są w stanie zaangażować swoich użytkowników w publikowane treści. Można to na wiele sposobów wykorzystać w budowaniu kampanii marketingowej, a idąc dalej – w nawiązywaniu relacji z obecnymi lub potencjalnymi klientami i zwiększaniem zaufania do marki. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, mając na celu wzrost popularności Twojej firmy z wykorzystaniem marketingu w social media.

Prowadzenie Facebooka oraz Instagrama Twojej firmy

Te dwa niezwykle popularne portale internetowe, a zarazem aplikacje mobilne przyniosły korzyści już niejednej firmie. Jak tego dokonały? Pierwszym najważniejszym krokiem jest ustalenie, do kogo będziesz adresować treści publikowane na konkretnym medium społecznościowym. Wspólnie ustalimy profil Twojego odbiorcy i dostosujemy kanał marketingowy do tej charakterystyki. Najogólniej mówiąc, z Instagrama korzystają głównie osoby do 24 roku życia, a z Facebooka osoby od 25 roku życia.

Dlaczego social media marketing warto oddać w ręce profesjonalnej agencji reklamowej? Przede wszystkim, żeby osiągnąć sukces w portalach społecznościowym, potrzebna jest regularność publikowanych postów, niezależnie od ich formy. Ponadto każda firma potrzebuje unikalnego i atrakcyjnego dla użytkowników contentu, jeśli chce zwiększać swoją popularność – dotyczy to także social media.

Jak social media marketing wpływa na popularność firmy?

Portale społecznościowe to przede wszystkim prosty i szybki sposób na prezentację oferty Twojej firmy. Użytkownicy mogą zobaczyć ją podczas rutynowego codziennego scrollowania. Oprócz tego możesz motywować ich do aktywnego uczestniczenia w Twojej działalności dzięki opcji komentowania i oznaczania znajomych oraz publikując interesujące treści, np. infografiki. Obraz jest bowiem główną formą przekazu w ramach prowadzenia social media. Musi przyciągać uwagę, wyróżniać się na pełnej postów tablicy. Korzystnym działaniem wielu firm na portalach społecznościowych jest też organizowanie konkursów, które budują pozytywny wizerunek marki.

Wiele osób używa social media w celu napisania do danej firmy i uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące jej oferty i działalności. Warto otworzyć się na tę formę kontaktu, która jest szybka i wygodna. Popularność firmy w social media to także jeden z czynników warunkujących jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zapytaj o darmową wycenę