Tworzymy strony internetowe

Wykonujemy strony www, które pozwalają naszym klientom osiągać zamierzone cele

Strony www

Strony www - wizytówka firm w Internecie!

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w internecie, bo przecież to na niej klienci szukają istotnych informacji. Dobrze zbudowana i prowadzona strona www jest także doskonałym narzędziem marketingowym, dzięki któremu ułatwiasz potencjalnemu klientowi dotarcie do Twojej oferty. Budujemy nowoczesne i atrakcyjne wizualnie strony internetowe, które są motorem napędowym biznesu.

Projektowanie stron internetowych

Aby strona www była zgodna z oczekiwaniami Twojej firmy, musi zostać starannie zaplanowana. Projektowanie stron www to złożony proces, który poprzedzamy zbadaniu wymagań klienta oraz podsuwamy możliwe rozwiązania. Uważamy, że każde zlecenie, aby móc spełnić Twoje oczekiwania i cele, powinno być traktowane w sposób indywidualny.

Tworzenie stron internetowych www

Dodatkowe możliwości

Opieka nad stroną internetową

Sprawujemy kontrolę nad bezproblemowym funkcjonowaniem, bezpieczeństwem i aktualnością treści na Twojej stronie internetowej.

Optymalizacja strony internetowej

Zadbamy o optymalizację Twojej strony www, dzięki czemu będzie ona przyjazna dla algorytmów wyszukiwarki.

Pozycjonowanie strony internetowej

Osiągaj wyższe pozycje w Google i przyciągaj większy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki SEO zwiększysz zainteresowanie usługami.

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Tworzenie stron www, czyli Twojej wirtualnej siedziby przyjaznej klientom

Doskonale wiesz już o tym, że witryna firmy w znaczący sposób zwiększa jej popularność i rzeszę odbiorców – sam(a) przecież właśnie się na niej znajdujesz w poszukiwaniu usługi. W projektowaniu stron internetowych skupimy się na stworzeniu estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni, w której Twoja grupa docelowa poczuje się jak w przytulnym biurze.

Jakie działania są niezbędne do aranżacji Twojego biura w sieci?

Do projektowania stron www podchodzimy jak do budowy i urządzania mieszkania – wszystko ma swoją kolejność, a każdy element musi być wykonany nieskazitelnie, by dać zadowalający efekt. Zaczynamy od ustalenia liczby pomieszczeń, czyli określenia, jakie podstrony będą niezbędne na Twojej witrynie. Następnie wybieramy kolor ścian, czyli kreujemy szatę graficzną Twojej witryny. Dbamy o spójność kolorystyczną, nawiązującą do logo marki. Stworzenie strony atrakcyjnej nie tylko pod względem treści, ale i walorów wizualnych jest niezbędnym elementem marketingu internetowego. Potem przychodzi czas na prace wykończeniowe, dopracowanie detali. Konsultujemy się z Tobą w sprawie niezbędnych sekcji oraz funkcjonalności strony, takich jak komentowanie artykułów, przeglądanie zdjęć, formularz kontaktowy i wiele innych.

Tworzenie stron internetowych – jak przyciągamy nowych klientów?

Zaprojektujemy dla Ciebie funkcjonalną witrynę, ale to nie wszystko – teraz musimy ją wypromować. Strategię marketingową ustalamy z każdym indywidualnie, bazując na grupie odbiorców, do których chcesz dotrzeć. Każdą witrynę możemy wzbogacić o wartościowe artykuły, opisy i inne potrzebne teksty, które spełnią wszystkie standardy wysokiej jakości treści. Jest ona kluczowa w budowaniu popularności strony internetowej. Oprócz tego pamiętamy o responsywności – projektujemy strony tak, by na każdym urządzeniu, mobilnym lub stacjonarnym, można było z niej wygodnie korzystać.

Dlaczego warto inwestować w tworzenie stron? Tym sposobem zyskujesz nowy kanał komunikacji z Twoim klientami – możesz prezentować i sprzedawać im produkty lub usługi ze swojej oferty, dostarczać dawkę rzetelnej wiedzy w artykułach blogowych i co najważniejsze – zwiększasz ich zaufanie do Twojej marki. Zachęcamy Cię do połączenia promowania strony internetowej z kampanią marketingową w social media. W ten sposób możesz swobodnie lawirować między potrzebami bardzo konkretnych grup odbiorców i budować z nimi relacje.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak rozpoczynamy zlecenie na stronę www?

Aby poznać oczekiwania klienta i określić dokładny zakres prac niezbędny jest brief, o wypełnienie którego prosimy naszych klientów. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta, podpowiadamy także optymalne rozwiązania, które mogą zostać wykorzystane, aby strona internetowa spełniała swoje zadanie oraz była motorem napędowym w rozwoju firmy.

Jak długo trwa proces stworzenia strony internetowej?

Po otrzymaniu briefu oraz poznaniu oczekiwań klienta, określamy termin realizacji zlecenia. Jest on zależny od stopnia zaawansowania strony www oraz zakresu prac, dlatego czas potrzebny na realizację ustalamy indywidualnie z klientem.

Czy zapewniamy wsparcie po zakończeniu realizacji?

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie również po zakończeniu realizacji. Opiekujemy się stronami internetowymi, zapewniamy moderację oraz optymalizujemy i pozycjonujemy strony internetowe.

Co jest potrzebne, aby założyć stronę www?

Do założenia strony internetowej niezbędna jest domena oraz serwer. Pomagamy w wyborze optymalnej domeny dla Twojego biznesu. W razie potrzeby zapewniamy również serwer.

Zapytaj o darmową wycenę