SEO Copywriting - teksty na stronę www

Piszemy

Content is king! Tworzymy teksty SEO, wizerunkowe, sprzedażowe na strony i sklepy internetowe.

Piszemy teksty na stronę internetową

Potrzebujesz dobrego copywritera, który stworzy teksty SEO na stronę www? Dobrze trafiłeś! Content, czyli treść jest nieodłącznym elementem prowadzenia działań e-marketingowych. Ważne, aby był pisany nie tylko zgodnie z zasadami gramatycznymi i ortograficznymi oraz poprawną polszczyzną. Bardzo ważne jest również odpowiednie zrozumienie grupy docelowej. Tego, do kogo i jak chcemy trafić z przekazem oraz optymalizacja tekstu zgodnie z zasadami SEO. Takie właśnie są nasze teksty na stronę internetową.

Copywriting SEO dla każdej branży

Żaden z tekstów wychodzących spod klawiatury naszego copywritera nie powstaje przypadkowo. Każdy spełnia konkretny cel i przynosi wymierne korzyści dzięki szczegółowemu planowi SEO. Niezależnie od przeznaczenia tworzonej treści, wzbogacimy ją o słowa kluczowe, które poprawią widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Tworząc SEO copywriting pamiętamy o zasadach pozycjonowania stron, odpowiednio optymalizując tekst.

Teksty na stronę www - co piszemy?

Opisy produktów

Tworzymy teksty, które oddają specyfikację i przeznaczenie konkretnych produktów. Napiszemy unikalny opis dla każdego z nich.

Opisy kategorii

Zadbamy o to, by kategorie na Twojej witrynie były opatrzone odpowiednią treścią. Wzbogacamy ją o słowa kluczowe dzięki analizie SEO.

Opisy usług

W atrakcyjny sposób przedstawiamy ofertę Twojej firmy. Tworzymy treści, które trafiają w oczekiwania konkretnej grupy docelowej.

Teksty na bloga

Prowadzisz stronę lub sklep internetowy? Wzbogać go o bloga, na którym opublikujemy rzetelne treści i ciekawe informacje.

Artykuły SEO

Ekspercki, wizerunkowy, techniczny - niezależnie od rodzaju artykułu napiszemy go dla Ciebie z uwzględnieniem pozycjonowania.

Inne teksty

Tworzymy teksty reklamowe na ulotki, newslettery, hasła reklamowe oraz wiele innych kreatywnych treści marketingowych.

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Pisarz czy marketingowiec? Poznaj osobę zajmująca się copywritingiem

Odpowiedź na powyższe pytanie to: dwa w jednym. Człowiek odpowiedzialny za tworzenie treści na strony internetowe musi być nie tylko perfekcyjnie operować językiem, w którym pisze, ale także realizować – jak najbardziej kreatywnie – konkretny element kampanii marketingowej. Czy każdy może być copywriterem? W końcu to tylko pisanie, a często przeformułowanie istniejących treści. Ale by mówić zarówno językiem korzyści dla klienta, jak i językiem przyjaznym dla wyszukiwarek potrzeba specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Czym charakteryzuje się SEO copywriting?

To jeden z najpopularniejszych rodzajów copywritingu, który wchodzi w skład działań zwanych optymalizacją stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. Stworzymy dla Ciebie teksty, które będą zawierać odpowiednie słowa kluczowe. Skąd wiemy, na jakie frazy pozycjonować Twoją witrynę? Przed zleceniem napisania tekstów konsultujemy się z Tobą w celu dogłębnego poznania działań Twojej firmy i jej grupy odbiorców. Ta ostatnia jest bardzo istotna przy doborze odpowiedniego stylu tekstu. 

Jak możesz wykorzystać SEO copywriting? Oprócz podniesienia jakości witryny pod kątem SEO teksty mogą być zamieszczane np. na firmowym blogu, który będzie zgłębiał tajniki branży. Rzetelne artykuły publikowane na Twojej stronie zwiększają także liczbę linków, które do niej prowadzą – a im więcej linków, tym lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania.

Jakie rodzaje copywritingu proponujemy?

Artykuły blogowe to niejedyne pole do popisu dla copywritera i niejedyna szansa na promowanie Twojej firmy. SEO copywriting można wykorzystać także przy tworzeniu opisów kategorii i produktów do Twojego sklepu internetowego. Oprócz tego wiele firm decyduje się na wysyłanie newslettera do swoich klientów. W przypadku takiej formy kontaktu pomoc copywritera jest także niezbędna – w końcu musi on w tak krótkiej formie, jaką jest e-mail zawrzeć atrakcyjny i skuteczny komunikat.

Przy tworzeniu strony internetowej zapewnimy Ci teksty tworzone przez doświadczonych copywriterów – nie tylko sprzedażowe, ale także na podstronach typu „O nas”. Co więcej, kreatywne umysły mogą stworzyć hasła reklamowe dostosowane do specyfiki Twojej marki. Jeśli zdecydujesz się na powierzenie nam firmowego Facebooka, Twittera lub innego portalu społecznościowego, tam także zagości jakościowy content tworzony przez nasz dział copy.

Zapytaj o darmową wycenę