Copywriting

SEO COPYWRITING DLA TWOJEJ FIRMY

Piszemy skuteczne teksty, które sprzedają

Przygotowujemy treści, które skutecznie komunikują wartość Twojej firmy i przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Dla nas profesjonalny copywriting to nie tylko słowa, ale również kompleksowa strategia komunikacyjna. Ma ona na celu budowanie pozytywnego wizerunku marki i zwiększenie sprzedaży. Powierzając nam swoje teksty, możesz mieć pewność, że otrzymasz treści, które nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim skutecznie przekonują odbiorców i inspirują ich do podejmowania działań generujących korzyści dla Twojej firmy.

profesjonalny copywriting
ZADBAJ O TREŚCI ZGODNE Z ZASADAMI SEO

Treści na strony WWW, które przynoszą zyski

SEO copywriting to nie tylko atrakcyjne teksty dla odbiorców. To także słowa, które podobają się robotom Google. W naszej agencji marketingowej profesjonalny copywriting opiera się na pisaniu treści, w których skutecznie wykorzystujemy odpowiednie słowa kluczowe oraz strategie SEO. Dzięki temu zapewniamy wyższą widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Dobrze napisane teksty na stronę internetową prowadzą do większej liczby organicznych odwiedzin i wzrostu potencjalnych klientów. Podczas tworzenia treści świetnie rozumiemy algorytmy wyszukiwarek. Przy tym wszystkim nie zapominamy jednak o utrzymaniu wysokiej jakości tekstu, który jest interesujący i przystępny dla Twoich czytelników. To prosta droga do zwiększenia zysków.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami i pozwól nam poznać potrzeby Twojego biznesu.

Rozpocznij owocną współpracę!

Zobacz, co zyskasz dzięki SEO copywritingowi

SEO copywriting - dlaczego warto?

Wzrost widoczności

Umiejętnie wykorzystujemy strategię SEO. Dzięki temu Twoja strona osiągnie lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania. Przekłada się to na możliwość dotarcia do nowych klientów, którzy generują sprzedaż.

Budowa wizerunku

Tworzymy odpowiednie treści, które promują wartości Twojej firmy. Regularnie tworzymy treści zgodne z zasadami SEO, dzięki czemu zadowalamy algorytmy Google i pomagamy w budowaniu autorytetu oraz zaufania klientów.

Wzrost sprzedaży

Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek internetowych przyciągnie większą liczbę potencjalnych klientów na stronę internetową. Natomiast skuteczny SEO copywriting pomoże przekonać odwiedzających do dokonania zakupu.

teksty na strony internetowe
Dopasuj styl komunikacji do swojej marki

Profesjonalny copywriting, który chce się czytać

W foxmedio specjalizujemy się w tworzeniu treści, które nie tylko przyciągną uwagę, ale także wzbudzą zainteresowanie i angażują odbiorców. Wiemy, że słowa mają ogromną moc i potencjał. Dlatego starannie je dobieramy. Dzięki temu nasze treści są atrakcyjne, ale też przekazują istotne informacje oraz są zgodne z zasadami SEO.

Doskonale rozumiemy, jak stworzyć teksty, które skutecznie komunikują wartość i unikalność Twojej marki. Dzięki naszemu profesjonalnemu copywritingowi Twoja firma będzie w stanie wyróżnić się na tle konkurencji i jeszcze skuteczniej dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców.

Naszym celem jest tworzenie tekstów, które nie tylko chce się czytać. Zależy nam, aby pobudzały emocje klientów i skłaniały do działania. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jak nasz copywriting może stać się doskonałą reklamą dla Twojej firmy.

Poznaj cennik copywritingu

Copywriting - cennik

Treści na stronę www
od 65 zł netto / 1000 zzs
Skontaktuj się
Opisy produktów
od 55 zł netto / 1000 zzs
Skontaktuj się
Artykuły kategorii
od 55 zł netto / 1000 zzs
Skontaktuj się
Artykuły blogowe
od 65 zł netto / 1000 zzs
Skontaktuj się
Teksty specjalistyczne
od 75 zł netto / 1000 zzs
Skontaktuj się
Treść do posta
od 65 zł netto / wpis
Skontaktuj się
Hasła reklamowe
od 1000 zł netto / slogan
Skontaktuj się
Naming
od 1200 zł netto / nazwa firmy lub produktu
Skontaktuj się
Teksty do newslettera
od 50 zł netto / 1000 zzs
Skontaktuj się

Co nas wyróżnia?

Unikalność treści

Nasze teksty nie tylko przyciągną uwagę klientów, ale podkreślą także wyjątkowość Twojej firmy na tle konkurencji. Dążymy do tego, aby były niepowtarzalne i angażujące, co pomaga budować rozpoznawalność Twojej marki.

Wysoka jakość

Nie lubimy lania wody. Dbałość o precyzję, gramatykę oraz styl redakcyjny są dla nas bardzo ważne. To wszystko przekłada się na teksty, które dobrze się czyta. Wywołują one także pozytywne wrażenia i budują zaufanie wobec marki.

Dopasowanie stylu

Wchodzimy w buty klienta. To nasz sposób na lepsze dotarcie do kupującego. Chcemy mówić jego językiem. Wtedy mamy pewność, że nasze teksty trafiają do odbiorcy i przede wszystkim są dla niego zrozumiałe.

Język korzyści

Opisujemy, w jaki sposób Twoje produkty lub usługi mogą skutecznie rozwiązywać problemy klientów i dostarczać im liczne korzyści. Wiemy, że dobrze skonstruowane treści mają moc przekonania do podjęcia pożądanych działań.

FAQ

Często zadawane pytania

Co wchodzi w skład ceny tekstu na strone www?

Napisanie tekstu nie jest wystarczające, aby wykorzystać potencjał marketingowy i osiągnąć oczekiwane rezultaty. Dlatego w ramach usługi tworzenia tekstów wykonujemy dodatkowe zadania:

  • Analiza i dobór fraz kluczowych,
  • Przygotowanie struktury tekstu pod SEO,
  • Napisanie tekstu.
  • Wykonanie linkowania wewnętrznego,
  • Przeniesienie praw autorskich.

Powyższe zadania są zawarte w cenie tekstu.

Czy teksty są przyjazne dla pozycjonowania strony?

Tak, nasze teksty tworzymy zgodnie z zasadami SEO. Dbamy o odpowiednie nasycenie słów kluczowych oraz dobór wartościowych fraz.

Czy za teksty otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście, po zrealizowaniu zlecenia wystawimy fakturę VAT.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE

Usługi dla biznesu

Social media - ikona

Profesjonalnie zarządzamy profilami na platformach społecznościowych.

Pozycjonowanie - ikona

Optymalizujemy strony internetowe, zwiększając widoczność.

Content marketing - ikona

Kreujemy wartościowe treści i rozbudzamy zainteresowanie klientów Twoją marką.

Strony internetowe - ikona

Tworzymy strony internetowe dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Marketplace - ikona

Kompleksowe wsparcie w rozwoju Twojego biznesu na platformach sprzedażowych.

Kampanie reklamowe - ikona

Planujemy i realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w internecie.

Projekty graficzne - ikona

Tworzymy kreatywne i spójne projekty graficzne, które wyróżnią Twoją firmę.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Rozpocznij owocną współpracę

Zapytania / oferty / wyceny
kontakt@foxmedio.pl