Sklepy internetowe dopasowane do potrzeb

sprzedaż w Internecie.

Tworzymy funkcjonalne sklepy internetowe, dzięki którym Twoja firma zwiększy sprzedaż w Internecie.
Budujemy e-commerce na skutecznych platformach sprzedażowych PrestaShop oraz WooCommerce.

Tworzenie sklepów internetowych e-commerce

Profesjonalne i nowoczesne sklepy internetowe

Dobre sklepy internetowe to takie, który są wygodne i intuicyjne dla użytkownika oraz zachęcają do dokonania zakupu. Projektujemy i tworzymy responsywne sklepy www, a także zajmujemy się ich administracją oraz pozycjonowaniem (SEO).

Sklepy www, które skutecznie sprzedają

Stworzymy sklep internetowy, który stanie się lepszą alternatywą dla sklepu stacjonarnego. Konkretne kategorie produktów lub usług nie pozwolą by na sklepowe „półki”, czyli podstrony wkradł się bałagan. Zamiast kolejki do kasy Twoi przyszli klienci otrzymają jasne komunikaty prowadzące ich od przejrzenia oferty, przez personalizację parametrów produktu, aż po bezpieczną i wygodną metodę zapłaty.

Wdrażanie sklepów www

Dodatkowe możliwości

Opieka nad sklepem internetowym

Zadbamy o aktualizację treści na Twoim sklepie internetowym oraz jego bezproblemowe funkcjonowanie 24 godziny na dobę.

Optymalizacja sklepów internetowych

Zoptymalizujemy Twoją witrynę w sposób przyjazny dla wyszukiwarek. Zadbamy o oryginalne treści na każdej podstronie.

Pozycjonowanie sklepów www

Sprawimy, że Twój sklep znajdzie się w wyżej w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe oraz zwiększy sprzedaż i ruch

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Chcesz zyskać więcej klientów? Zainwestuj w e-commerce

Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że e-commerce jest niezbędną działalnością każdej firmy, która chce stworzyć komfortowe warunki dokonywania zakupu dla każdego klienta. Zalet nabywania rzeczy w sieci jest mnóstwo: oszczędność czasu, swobodny wybór parametrów, nieuzależniony od stanu w magazynie stacjonarnego sklepu, czy dowolna pora dokonania zakupu. Sprawimy, że to właśnie w Twoim sklepie internetowym potencjalny klient zatrzyma się na dłużej. Dowiedz się, jak być konkurencyjnym na rynku handlu internetowego.

Co należy wiedzieć o projektowaniu sklepu internetowego?

Sukces Twojej firmy w sieci zależy w dużej mierze od walorów tego, co oferujesz klientom, ale także od miejsca, w którym to udostępniasz, czyli sklepu internetowego. Na początku procesu tworzenia sklepu internetowego niezwykle ważna jest wnikliwa analiza rynku. Twoje produkty lub usługi nie powinny być kierowane do anonimowego odbiorcy. Znajdziemy odpowiedź na pytanie, kto będzie skłonny skorzystać z oferty Twojej firmy. Pomagamy jak najdokładniej określić profil klienta – jego wiek, pochodzenie, wyznawane wartości. 

Następnie wspólnie zajmiemy się szatą graficzną sklepu oraz dostosowaniem witryny do wymagań nabywców. W skład projektowania sklepu internetowego wchodzi wyodrębnienie potrzebnych sekcji na stronie, które pozwolą na stworzenie estetycznego środowiska, zachęcającego do przejrzenia oferty. Główną cechą, którą powinna spełniać każda witryna, jest intuicyjność – zadbamy o to, by Twoi klienci w jak najkrótszym czasie mogli zyskać informacje, których wymagają od sprzedającego. Oprócz tego witryna będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Co dalej? Czyli jak wypromować sklep internetowy w wyszukiwarkach

Mamy dla Ciebie szereg możliwości, które pozwolą Ci na skuteczne promowanie Twojego sklepu i przebicie się przez algorytmy wyszukiwarek. Po pierwsze liczy się unikalność treści umieszczanych na stronie. Tworzenie sklepu internetowego musi opierać się na oryginalności, dzięki której możesz wyróżnić się na tle konkurencji. Opisy produktów lub kategorii nie mogą być powielane od producenta, ale stanowić nowe, dostosowane do SEO teksty. Oprócz tego warto zgłębiać tematykę związaną z branżą, którą reprezentuje Twój sklep na blogu, czyli integralnej sekcji witryny. Napiszemy dla Ciebie artykuły blogowe, które będą źródłem przydatnych informacji dla klienta i zwiększą jego zaufanie do firmy. Będą pełnić funkcję sprężyny, która popchnie sklep internetowy w górę wyników wyszukiwania.

Zapytaj o darmową wycenę