Witaj w foxmedio! Na tej stronie

dowiesz się

Nieustannie dążymy do ulepszania kreatywnych rozwiązań na potrzeby biznesu.

Agencja kreatywna

Jesteśmy foxmedio

Miło gościć Cię w naszym wirtualnym biurze. Usiądź wygodnie i pozwól nam opowiedzieć parę słów o sobie. Najważniejszy dla nas jest cel naszej agencji reklamowej – chcemy w widoczny sposób zwiększać popularność marek, z którymi nawiązujemy współpracę. Pomaga nam w tym szeroka wiedza, umiejętności i doświadczenie zdobyte w pracy z marketingiem internetowym.

+20

Zadowolonych klientów

40

Zrealizowanych projektów

4

specjalistów

3

lata doświadczenia

Kim są ludzie tworzący naszą agencję marketingową?

Kreatywność – tą cechą najbardziej lubimy określać siebie i charakter naszych działań. Nie akceptujemy w naszej pracy monotonii i powtarzalności. Nie lubi jej także marketing. Nie tylko odbiorcy kampanii reklamowych są wyczuleni na powielanie otaczających ich treści. Nie akceptują tego również wyszukiwarki. Możesz być więc pewna/-y, że nasz zespół wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie, żeby ustalić z Tobą cele naszego wspólnego projektu i stworzyć unikalne, wysokiej jakości treści tekstowe i graficzne. Dowiedz się więcej o tym, jak zwiększymy popularność Twojego biznesu w sieci.

Najważniejszy cel: zróżnicowanie działań marketingowych

Sami najlepiej wiemy o tym, jak ważna jest popularność przedsiębiorstwa w Internecie. Znajdujesz się przecież właśnie na jednej z podstron naszej witryny. Oprócz tego prowadzimy fanpage na Facebooku oraz Instagramie. Każde z tych miejsc to jak osobna sekcja naszego biura, dostosowana do osób, które będziemy w niej gościć. Tak samo postępujemy z naszymi klientami – nie damy Ci jednego gotowego przepisu na marketing w Internecie, ale zadbamy o to, żeby Twoja firma zabłysnęła na stronie www, w social media, w sklepie internetowym, czy na firmowym blogu. Każde z tych miejsc wymaga innej strategii i działań, dlatego nasza współpraca z Tobą będzie kompleksowa i nastawiona na dywersyfikację prowadzonych działań.

Nie tylko użytkownicy Internetu, ale także wyszukiwarki nie reagują dobrze na powielane treści. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie e-marketingu pod ich algorytmy. Ty nie będziesz musiał(a) się o to martwić. Kreatywny content to dla nas must have – spotkajmy się więc gdzieś w połowie naszych wizji i stwórzmy unikalną strategię marketingową dla Twojej firmy.

Dlaczego marketing internetowy?

Do zajęcia się działaniami oferowanymi przez agencje reklamowe skłoniło nas to, jak wielką rolę odgrywają one w budowaniu świadomości marki i znajdowaniu docelowej grupy odbiorców. Chcieliśmy wykorzystać umiejętności z dziedziny marketingu w wykonywaniu zadań, które są w stu procentach potrzebne każdemu biznesowi, który pragnie zwiększyć swoją popularność w kreatywny, a zarazem skuteczny sposób. Wiemy, że niezależnie od branży, do której należy Twoja firma, jej wielkości, specyfice działania i wyznawanych wartości, nasza kreatywna agencja reklamowa może poprowadzić ją przez drogę budowania wizerunku w sieci.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz trochę więcej o nas i tym, czym kierujemy się w naszej pracy. Zachęcamy Cię do zobaczenia w zakładce Usługi, na jakie sposoby możemy budować miejsce Twojej firmy w Internecie. Daj się poznać Twoim odbiorcom i wykorzystaj do tego każdy kanał marketingowy!