Prowadzenie fanpage na Facebooku

Skutecznie budujemy

Ogarniamy fanpage na Facebooku. Zajmujemy się prowadzeniem profili oraz obsługą kampanii reklamowych.
Dbamy o komunikację firm z odbiorcami, budujemy społeczność, zwiększamy sprzedaż.

Prowadzenie Facebooka

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych. To także doskonałe narzędzie marketingowe dla małych i dużych firm. Profesjonalna obsługa konta firmowego na Facebooku to skuteczny sposób na rozwój Twojej firmy w internecie!

Z Facebooka korzysta ponad 2,271 mld użytkowników. To ogromna grupa osób, wśród której są również Twoi klienci. Jako agencja social media wiemy jak pozyskać ich uwagę, zbudować zaufanie i przekształcić użytkownika w klienta, co z kolei przełoży się na wzrost sprzedaży Twojej firmy. Prowadzenie fanpage na Facebooku to nasza specjalność.

Zalety prowadzenia Facebooka firmowego

Zwiększenie sprzedaży

Kreatywne działania w social media oraz kampanie reklamowe przekładają się na wzrost sprzedaży produktów i usług. Odpowiednio skonfigurowana reklama osiąga wysoki współczynnik konwersji i ROI

Budowa świadomości marki

Sprawimy, że ludzie pokochają Twoją markę i ponownie będą korzystać z jej usług. Budowa świadomości to ważny proces, dzięki któremu zwiększysz lojalność klientów i zdobędziesz ich zaufanie.

Promocja w social media

Prowadząc media społecznościowe swojej firmy przedstawiasz jej ofertę szerokiemu gronu osób. Profil na FB można porównać do witryny budynku, która ma zachęcić przechodniów do wejścia do środka i decyzji zakupowej.

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Obsługa fanpage na Facebooku

Działania prowadzone przez FOXMEDIO w zakresie prowadzenia social media cechuje indywidualne podejście oraz wysoka jakość obsługi. Owocna współpraca wymaga poznania oczekiwań i celów klienta. Powyższe pakiety należy traktować poglądowo, ponieważ każde zlecenie jest inne i wiąże się z różnym zakresem prac, które dopasowujemy bezpośrednio do klienta. W ramach profesjonalnej obsługi mediów społecznościowych realizujemy szereg działań. Do najważniejszych z nich należą:

Utworzenie i aktualizacja fanpage
Pierwszym krokiem po rozpoczęciu współpracy jest utworzenie fanpage na Facebooku oraz jego konfiguracja. W przypadku, gdy firma posiada już wcześniej założony fanpejdź, zostanie on odświeżony, tak aby wyglądał profesjonalnie.

Projekty graficzne
Nasi graficy sprawią, że każdy post będzie wyglądał atrakcyjnie i przyciągnie oko odbiorców. A przecież jak Cię widzą, tak Cię piszą… Przy projektach graficznych dbamy o ich spójność oraz zachowanie charakteru marki.

Publikacja postów
Publikujemy posty systematycznie w różnych odstępach czasowych, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Dbamy o to, aby prowadzona komunikacja angażowała odbiorców i wciągała ich w interakcję z marką.

Moderacja social media i obsługa klienta
Nie tylko publikujemy atrakcyjny content zachęcający do interakcji, ale również budujemy trwałe relacje z odbiorcami poprzez moderację profilu na Facebooku, odpowiadanie na komentarze i wiadomości.

Najczęściej zadawane pytania przy prowadzeniu fanpage

Od czego zależy cena za prowadzenie Facebooka?

Cena zależna jest od zakresu prac realizowanych przy obsłudze profilu na Facebooku.

Ile publikujemy postów w miesiącu?

Ilość postów uzależniona jest od pakietu i indywidualnych ustaleń i preferencji klienta.

Czy tworzymy grafiki?

Tak, współpraca od najmniejszego pakietu zakłada również tworzenie grafik na potrzeby prowadzenia social media.

Z jakich narzędzi korzystamy?

W pracy używamy narzędzia analityczne oraz graficzne. Korzystamy głównie z narzędzi statystycznych Facebooka, Google Analytics, Sotrender oraz programu graficznego Adobe Photoshop.

Jak tworzymy harmonogram?

Harmonogram ustalamy wspólnie z klientem. Duży wpływ na niego ma strategia marketingowa oraz preferencje klienta.

Kampanie reklamowe - czy są w cenie pakietu?

Kampanie reklamowe nie są wliczone w cenę pakietu.

Czy wykonujemy sesje zdjęciowe na social media?

Istnieje także możliwość przeprowadzenia sesji fotograficznej na potrzeby social media. W przypadku zainteresowania sesją prosimy o kontakt.

Na czym polega moderacja fanpage?

Niezwykle ważnym działaniem w social media jest dbanie o kontakt z odbiorcami. W ramach obsługi mediów społecznościowych dbamy o budowanie relacji z fanami, zapewniamy obsługę klienta oraz odpowiadamy na wiadomości i komentarze.

Jak rozpoczynamy współpracę z klientem?

1. Poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania.
2. Tworzymy indywidualną strategię.
3. Rozpoczynamy realizację działań.
4. Tworzymy cykliczne raporty skuteczności.

Zapytaj o darmową wycenę