Robimy zdjęcia reklamowe

Fotografia

Zajmujemy się fotografią produktową, wnętrz, biznesową. Stworzymy zdjęcia oddające charakter marki i eksponujące zalety produktu.

Zdjęcia reklamowe

Zyskaj zaufanie swoich klientów dzięki atrakcyjnym zdjęciom produktów. Wykonujemy fotografie reklamowe, które nie tylko prezentują zalety i przeznaczenie konkretnych przedmiotów. Potrafimy wcielić w zdjęcie charakter danej marki, wykorzystać klimat konkretnego miejsca, czy urozmaicić je przyciągającymi uwagę rekwizytami. Rozpocznij kampanię reklamową od strony wizualnej!

Fotografia biznesowa dla każdej firmy

Niezależnie od tego, czy Twoja firma do dwuosobowa ekipa, czy duży, złożony zespół, spraw by nikt nie pozostał w sieci anonimowy. Wykonujemy sesje wizerunkowe, które eksponują ludzką twarz biznesu. Skorzystaj z usług profesjonalnego fotografa, który doradzi Ci jak najlepiej oddać na zdjęciach charakter Twojej firmy i jednocześnie nie przyćmić samych modeli.

Jakie zdjęcia wykonujemy?

Zdjęcia produktów

Opis produktu to nie wszystko. Zadbaj o graficzną oprawę Twojej oferty sprzedażowej z pomocą naszego fotografa.

Fotografia kulinarna

Wykonujemy zdjęcia, które pobudzają kubki smakowe. Do każdej potrawy lub napoju podchodzimy indywidualnie - jak do wdzięcznego modela.

Fotografia wnętrz

Reklamuj swój biznes dzięki fotografii wnętrz. Zaproś klientów do środka już na etapie marketingu w social media lub na stronie www.

Fotografia wizerunkowa

Wykonujemy profesjonalne sesje biznesowe dla małych i dużych firm.

Zapytaj o darmową wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą?

Poznaj dokładną cenę naszych usług dla Twojej firmy oraz porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Fotografia reklamowa – jaką przewagę ma obraz nad słowem?

W marketingu internetowym treść i obraz często idą w parze – uzupełniają się, wzajemnie ilustrują. Social media są tego doskonałym przykładem. Bez przyciągającego uwagę zdjęcia lub grafiki post często pozostaje niezauważony. Tam liczy się szybkość przekazu. No właśnie – obrazy, w tym zdjęcia, mają tę przewagę nad słowem pisanym, że użytkownik internetu zauważa je natychmiastowo, nie potrzebuje czasu tak jak do przeczytania tekstu. Warto więc skupić się na tym elemencie internetowej reklamy i wykorzystać cały potencjał atrakcyjnej grafiki. Umożliwia to fotografia reklamowa.

Zdjęcia produktów, które zwiększają sprzedaż

Niezależnie od tego, czy prezentujesz swoje produkty lub usługi na własnej stronie internetowej, platformie typu Allegro, czy medium społecznościowym, potrzebujesz przyciągających uwagę fotografii. Wykonujemy zdjęcia, które przedstawią Twoje produkty w korzystny sposób i przekażą odbiorcy konkretne informacje (np. o przeznaczeniu przedmiotu). Nie musisz ograniczać się do zwykłych packshotów, czyli tradycyjnych zdjęć na białym tle z każdej strony. Fotografia może przekazać znacznie więcej, jeśli posłużymy się kreatywnością – a tego mamy w nadmiarze. Robione przez nas zdjęcia stają się integralną częścią reklamy. Ustalimy razem ich koncepcję, która spójnie odda specyfikę Twojej firmy. W ten sposób żadne ujęcie nie powstanie przypadkowo.

Zajmujemy się także fotografią kulinarną. Fotografujemy posiłki i napoje w otoczeniu estetycznej scenerii i odpowiednich rekwizytów, które nadają obrazowi konkretny klimat. W ten sposób możesz przekazać odbiorcom specyfikę swojej restauracji, pubu, czy cateringu. Profesjonalne zdjęcia jedzenia to niezbędny krok w stronę reklamy miejsca na Instagramie lub Facebooku. Nie zapominaj, że social media to dziś jedna z najważniejszych platform komunikacji z Twoimi odbiorcami!

Fotografia wizerunkowa – daj się poznać swoim klientom

Wykonujemy sesje biznesowe dla firm, które są ważną częścią budowania wizerunku firmy i korzystnym działaniem marketingowym. Dzięki nim żaden przedsiębiorca nie pozostanie anonimowy dla swoich odbiorców, co zwiększy ich zaufanie do marki. Fotografia biznesowa to możliwość wyróżnienia każdego, kto stoi za sukcesem Twojej firmy i zaprezentowanie go w sieci. Wykonujemy profesjonalne portrety, które możesz wykorzystać w wielu miejscach w sieci.

Zapytaj o darmową wycenę